- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanbiedingen, tips en advies direct in je mailbox!
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Ref: DP-67-BM-00-1267-GH
Appartement met 4 slaapkamers te koop in Grau i Platja – BM-00-1267-GH
Deze ruime woning is gelegen aan de noordkant van het strand van Gandía en biedt een prachtig uitzicht van Cullera tot Punta Denia. De woning is gelegen in een rustige en stille omgeving en biedt gemakkelijke toegang tot een garage met een parkeerplaats. De bushalte “La Marina” ligt op slechts 100 meter afstand. Diverse winkels en restaurants in de buurt zorgen voor extra gemak.
De woning beschikt over een woonkamer van 25 m² en een hoofdslaapkamer met inbouwkast, beide op het zuiden. De hoofdslaapkamer beschikt tevens over een terras op het oosten/zuiden met een prachtig uitzicht op het strand. De gevel op het zuiden, die tevens aan de buitenkant ligt, heeft drie extra slaapkamers van elk circa 9 m² met inbouwkasten. Alle kamers bieden een ruim en indrukwekkend uitzicht.
De keuken is op het zuiden gelegen en is voorzien van gloednieuwe apparatuur. De badkamers bevinden zich aan de binnenzijde en bieden privacy en functionaliteit. De grote elektrische rolluiken aan de voorgevel in de woonkamer en op het terras zijn handig en eenvoudig te bedienen. Het terras is voorzien van Lumon-glas, dat in uitstekende staat verkeert. De ramen in de woning zijn van aluminium/pvc en dubbel glas, wat zorgt voor een hoge isolatiewaarde.
Dankzij de doordachte oriëntatie en indeling van de woning blijft het binnen het hele jaar door comfortabel. In de winter blijft het warm met minimale verwarming, terwijl het ontwerp in de zomer overmatige hitte helpt voorkomen. De buitenkant van het gebouw is indrukwekkend en goed onderhouden, met toegang tot gedeelde voorzieningen zoals een zwembad, een tennisbaan en een basketbalveld.
Met een woonoppervlakte van 107 m² en een woonoppervlakte van 90 m² beschikt deze woning over vier slaapkamers, twee badkamers en een terras. De woning verkeert in goede staat en is gelegen op de 8e verdieping met een lift. De prijs is inclusief een parkeerplaats en de woning is tevens voorzien van elektrische verwarming, een zwembad en groene zones.
107 m² bebouwd, 90 m² bruikbaar
4 slaapkamers
2 badkamers
Terras
Parkeerplaats inbegrepen in de prijs
Tweedehands/goede staat
Inbouwkasten
Locatie op het zuiden
Bouwjaar 1980
Individuele verwarming: elektrisch
8e verdieping buitenruimte
Met lift
Zwembad
Groene zones
Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen in Valencia Stad en omgeving mogen helpen, check hier onze recensies.
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Compare listings
VergelijkenLog in om jouw favorieten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken.
Vul onze Zoekservice in en wij maken een profiel voor je aan.
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.