Volledig gerenoveerd appartement met 180 m² privé terras in Valencia

  • €599.000

Volledig gerenoveerd appartement met 180 m² privé terras in Valencia

  • €599.000
  • Appartement
  • Woningtype
  • 4
  • Slaapkamers
  • 2
  • Badkamers
  • 135 m²
  • Area Size
  • 180 m²
  • Perceel m²

Beschrijving van de woning

Referentie: DP-25-lcgv-2422

Volledig gerenoveerd appartement met 180 m² privé terras — Campanar, Valencia

4 slaapkamers | 2 badkamers | Privé terras 180 m² | Balkon | BBQ zone | Gemeenschappelijke tuin | 135 m² woonoppervlak

Makelaar Valencia presenteert dit spectaculaire appartement in Campanar, Valencia. Deze volledig gerenoveerde woning ligt direct tegenover het voormalige Turia riverbed en biedt je rust, ruimte en modern wooncomfort in één van de meest gewilde wijken van Valencia. Instapklaar en ideaal voor wie op zoek is naar kwaliteit en levensstijl.

De woning strekt zich uit over 135 m² en is slim ingedeeld met een lichte woon-eetkamer die naadloos overloopt in een moderne open keuken met kookeiland. De keuken is volledig uitgerust en heeft een strak, Amerikaans design. Via de woonkamer bereik je het balkon en het enorme privéterras van 180 m², compleet met BBQ-zone. Vier ruime slaapkamers bieden volop plek voor gezin, gasten of thuiskantoor. De twee complete badkamers zijn voorzien van buitenventilatie en hoogwaardige afwerking.

KENMERKEN
Bouwjaar 1992, volledig gerenoveerd en instapklaar. Individuele verwarming op aardgas, inbouwkasten, lift, gemeenschappelijke tuin, optionele parkeerplaats in hetzelfde gebouw. Het pand is volledig toegankelijk voor personen met beperkte mobiliteit. Oriëntatie zuidwest zorgt voor optimale lichtinval gedurende de dag.

LIGGING — Campanar, Valencia

Campanar is een rustige, groene woonwijk direct aan de Turia tuinen, één van de mooiste groene longen van Valencia. Je woont hier op loopafstand van scholen zoals Colegio Campanar, gezondheidscentrum Campanar II, supermarkten zoals Mercadona en Consum, en de metrohalte Campanar die je snel naar het centrum brengt. Ook het Parque de la Salud ligt om de hoek. Luchthaven Valencia (VLC) bereik je in circa 20 minuten, Alicante (ALC) ligt op circa anderhalf uur rijden. Een perfecte uitvalsbasis voor expats en gezinnen die rust zoeken zonder in te leveren op bereikbaarheid.

Neem vandaag nog contact met ons voor meer informatie of een bezichtiging. Ons team staat voor je klaar — wij begeleiden je van eerste oriëntatie tot sleuteloverdracht.

Kenmerken

  • Ref: DP-25-lcgv-2422
  • Woningtype: Appartement
  • Prijs: €599.000
  • Bebouwd: 135 m²
  • Perceel: 180 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 2
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia