Villa te koop in Borriol

Borriol, Valencia
  • €1.100.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 7
  • Slaapkamers
  • 5
  • Badkamers
  • 792
  • 1923
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-85-150101356

Welkom in deze majestueuze villa in La Coma! Uw nieuwe thuis in Borriol. Kunt u zich voorstellen dat u op een plek woont waar een prins zou kunnen wonen? Stop met fantaseren, want dit is je kans! Deze spectaculaire luxe villa met 792 vierkante meter aan pure elegantie wacht op uw persoonlijke touch. Dit huis ligt in de exclusieve wijk La Coma en heeft meer verdiepingen dan een videogame: een kelder en drie bovenverdiepingen. Het is ook je in een moderne kasteeltoren woont! Ideaal voor iedereen die altijd al een eigen koninkrijk heeft gewild (of op zijn minst een plek om zich te verbergen voor de wereld). Dankzij de lift hoeft u niet langer te trappen te lopen; Druk eenvoudig op de knop en laat de auto u overal naartoe brengen waar u heen wilt. Met een oppervlakte van 1.923 vierkante meter heeft u voldoende ruimte om epische feesten te organiseren in het recreatiegebied bij het zwembad en zelfs te genieten van een dansvloer voor de momenten waarop u zin ​​heeft in wat meer ritme. En laten we het over de kelder hebben: die heeft een capaciteit van zes voertuigen! Ja, je leest het goed. Wie zou er nou geen garage willen zijn die net zo groot is als een showroom? Maakt u zich nu geen zorgen meer over de logistiek in uw badkamer? Dan hoeft u zich geen zorgen meer te maken! Dit chalet beschikt over maar liefst zeven badkamers. Maar dat is niet alles? Bereid je voor op zweten (of niet), want er is ook een privé-sportschool. Vorken! Je hebt je eigen fitnesstempel waar je kunt trainen zonder dat je apparaten niet moeten delen. Ook voor dat ongemakkelijke moment wanneer iemand te dichtbij gaat zitten terwijl je gewichten probeert te tillen, hoef je niet op te passen! Hierbij kun je squats doen terwijl je in de spiegel kijkt en zegt: “Vandaag ga ik de wereld overwinnen!” En voor de zonnige dagen (of wanneer u gewoon behoefte heeft aan ontspanning) is er een spectaculair zwembad waar u zich als een koning van koningin kunt koesteren in de zon. Dit chalet is een ruimte waar elk hoekje zijn eigen verhaal vertelt. Van de ruime kamers tot het zwembad waar u na een lange dag heerlijk kunt duiken: alles is ontworpen voor maximaal genot. En laten we de locatie niet vergeten: La Coma is als leven in een droom, waar rust en luxe samenkomen. Hier kunt u genieten van de rust van het platteland, zonder dat u daarbij het comfort van het moderne leven hoeft te geven. Prijs: € 1.100.000 Referentie: 150101356 Plaats: Borriol Gebied: Urbanisatie La Coma Gebouwd: 792 m2 Nuttig: 713 m2 Perceel: 1923 m2 Staat: Semi-nieuw Bouwjaar: 2013 Slaapkamers: 7 Badkamers: 2 Garage: Ja Berging: Ja Lift: Ja Extra’s: Terras

 

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen in Valencia Stad en omgeving mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-85-150101356
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €1.100.000
  • Bebouwd: 792 m²
  • Perceel: 1923 m²
  • Slaapkamers: 7
  • Badkamers: 5
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia