Spectaculaire nieuwbouwvilla met privé zwembad in La Eliana

  • €870.000

Spectaculaire nieuwbouwvilla met privé zwembad in La Eliana

  • €870.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 4
  • Slaapkamers
  • 3
  • Badkamers
  • 625 m²
  • Area Size
  • Perceel m²

Beschrijving van de woning

Referentie: DP-25-lcgv-2006

Spectaculaire nieuwbouwvilla met energielabel A — La Eliana, Valencia

4+ slaapkamers | Master suite met dressing | Privézwembad met LED | Aerothermie | Vloerverwarming | Bouwjaar 2025

Makelaar Valencia presenteert deze spectaculaire nieuwbouwvilla uit 2025 in een van de beste gebieden van L'Eliana — een ode aan hedendaags design met 254 m² bebouwde oppervlakte op een ruim hoekperceel met zuidoriëntatie. Uitsluitend Porcelanosa-materialen door het gehele pand, energielabel A en volledige rolstoeltoegankelijkheid maken dit tot een van de meest uitzonderlijke woningen in de regio Valencia.

Meer info...

Kenmerken

  • Ref: DP-25-lcgv-2006
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €870.000
  • Bebouwd: 625 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 3
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia