- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanbiedingen, tips en advies direct in je mailbox!
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Ref: DP-85-pl_04794
Te koop mooie buitenzijde vrijstaande woning in Puerto de Sagunto, met alle voorzieningen om te genieten van een rustige en vertrouwde omgeving. Deze woning met 4 slaapkamers is ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar ruimte en comfort, allemaal ruim en met inbouwkasten. De woning heeft een groot balkon in de woonkamer en een eigen solariumterras, perfect om te genieten van momenten in de buitenlucht, evenals een grote privégarage die het parkeren vergemakkelijkt. Alle kamers liggen aan de buitenkant, wat zorgt voor veel natuurlijk licht gedurende de dag. Ook is het gelegen op een paar minuten van de prachtige stranden van het gebied en omgeven door alle essentiële diensten zoals scholen, supermarkten, medische centra en meer, in een geconsolideerde bevolking en met uitstekende communicatie. Een perfecte kans om te leven aan zee! Kenmerken Prijs: 390.000€ Referentie: PL_04794 Plaats: Sagunto Zone: Nuevo Centro Oriëntatie: Zuid::West Gebouwd: 284 m2 Bouwgrootte: 284 m2 Bouwgrootte: 274 m2 Bouwgrootte: Goede staat Bouwjaar: 1988 Slaapkamers: 4 Garage: Ja : Extra’s Terras Versterkte deur Bus dichtbij
Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen in Valencia Stad en omgeving mogen helpen, check hier onze recensies.
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Compare listings
VergelijkenLog in om jouw favorieten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken.
Vul onze Zoekservice in en wij maken een profiel voor je aan.
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.
Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.
Zaterdag 15 maart 2025
Zondag 16 maart 2025
Jan Tabak, Bussum
Alleen op afspraak