Villa te koop in Valencia

  • €1.590.000
Valencia, Valencia

Villa te koop in Valencia

Valencia, Valencia
  • €1.590.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 6
  • Slaapkamers
  • 0
  • Badkamer
  • 440
  • 1000
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-18-7522

Deze unieke woning ligt in de wijk Poblats Marítims, aan het strand van Malvarrosa Beach. Het huis staat op een perceel van 1.000 m² en is gebouwd in 1924. Het pand bestaat uit een hoofdgebouw van ongeveer 200 m² en een bijgebouw van 240 m² aan de achterkant van het perceel.

De beroemde villa ‘Rosita’ is verdeeld over één verdieping, bereikbaar via de representatieve symmetrische trap aan zowel de hoofdgevel als aan de achterkant. Het huis heeft vier slaapkamers, een keuken en twee badkamers. Alle woningen zijn aan de buitenkant. Het centrale deel van het huis heeft een indrukwekkende hoogte. Er is de mogelijkheid om een halve kelder te bouwen, waardoor de bruikbare oppervlakte van het pand wordt vergroot.

Het huis heeft twee onafhankelijke ingangen vanaf Calle Isabel de Villena en Calle Cavite. Er is een haalbare mogelijkheid om de achterkant van het perceel te bebouwen met behoud van de hoofdconstructie. We hebben de plannen voor een mogelijke hervorming. Bovendien beschikt het huis over een vorkheftruck.

Als u overweegt een exclusieve woning in Valencia te kopen, biedt Makelaar Valencia u de kans om dit unieke object te leren kennen en u te adviseren over onze uitgebreide hervormingsservice.
Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen in Valencia Stad en omgeving mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-18-7522
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €1.590.000
  • Bebouwd: 440 m²
  • Perceel: 1000 m²
  • Slaapkamers: 6
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 12 april 2025

Zondag 13 april 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak