WONINGEN ZOEKEN
Property te koop in Carrer L’alqueria Del Favero
- €460.000
- Villa
- Woningtype
- 2
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- m²
- Area Size
- m²
- Perceel m²
Beschrijving van de woning
Referentie: DP-25-lcgv-2466
Moderne nieuwbouwvilla met gemeenschappelijk zwembad — Valencia, Les Moreres
2 slaapkamers | 2 badkamers | Privé terras | Gemeenschappelijk zwembad | Padelterrein | Oplevering 2025
Spaanse Droomhuizen presenteert je deze prachtige nieuwbouwwoning in Les Moreres, wijk La Punta. Met ruime buitenruimte, gemeenschappelijke voorzieningen en een lichte, open indeling biedt deze villa alles wat je zoekt voor een comfortabel leven in Valencia. Ideaal voor wie rust wil combineren met stedelijke voorzieningen.
INDELING
De woning bevindt zich op de derde verdieping en kenmerkt zich door veel natuurlijk lichtinval en een open karakter. Je betreedt een royale woon-eetkamer die naadloos overloopt in een ruim terras — perfect om buiten te eten of te ontspannen. De villa telt twee slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer is voorzien van een eigen ensuite badkamer. De tweede badkamer is toegankelijk vanaf de hal. De open indeling zorgt voor overzicht, functionaliteit en privacy.
GEMEENSCHAPPELIJKE VOORZIENINGEN
Het complex biedt een breed scala aan voorzieningen die je dagelijks leven aangenamer maken: een gemeenschappelijk zwembad, een padelterrein, onderhouden groenzones, een gemeenschappelijke zaal die bewoners kunnen huren voor evenementen, fietsenstalling en conciërgeservice. Een omgeving die uitnodigt tot ontspanning, sport en sociaal contact.
KENMERKEN
Bouwjaar: 2025 (nieuwbouw) | Airconditioning | Inbouwkasten | Terras | Gemeenschappelijk zwembad | Padelterrein | Tuin | Conciërge
LIGGING — Valencia, Les Moreres
De villa ligt in Les Moreres, wijk La Punta, een opkomende woonwijk in Valencia die rust combineert met uitstekende voorzieningen. Je woont op loopafstand van de Ciudad de las Artes y las Ciencias, het Oceanogràfic en de jachthaven van Valencia. De wijk biedt goede verbindingen met het stadscentrum en de luchthavens Valencia (VLC, circa 15 km) en Alicante (ALC, circa 170 km). Een perfecte uitvalsbasis voor Nederlandstalige en Noord-Europese kopers die zoeken naar hedendaags comfort in een groene, goed ontsloten omgeving.
Neem vandaag nog contact met ons voor meer informatie of een bezichtiging. Ons team staat voor je klaar — wij begeleiden je van eerste oriëntatie tot sleuteloverdracht.
Kenmerken
-
Ref: DP-25-lcgv-2466
-
Woningtype: Villa
-
Prijs: €460.000
-
Slaapkamers: 2
-
Badkamers: 2
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Property te koop in Carrer L’alqueria Del Favero
DP-25-lcgv-2465 Carrer L'alqueria Del Favero, Valencia- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- Villa
Vergelijkbare woningen
Property te koop in Carrer L’alqueria Del Favero
DP-25-lcgv-2465 Carrer L'alqueria Del Favero, Valencia- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- Villa
Property te koop in Carrer L’alqueria Del Favero
DP-25-lcgv-2465 Carrer L'alqueria Del Favero, Valencia- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- Villa
Property te koop in Carrer L’alqueria Del Favero
- €450.000
- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- Villa