Property te koop in Alginet

  • €439.000

Property te koop in Alginet

  • €439.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 4
  • Slaapkamers
  • 2
  • Badkamers
  • 1292 m²
  • Area Size
  • m²
  • Perceel m²

Beschrijving van de woning

Referentie: DP-25-lcgv-2260

Imposante villa met zeezicht en privé zwembad — Alginet, Valencia

4 slaapkamers | 2 badkamers | Privé zwembad | Grote terrassen | 537 m² woonoppervlak | Bergzicht | Parkeerplaats

Ben je op zoek naar een uniek project met onbeperkt potentieel op een adembenemende locatie? Spaanse Droomhuizen presenteert deze imposante villa op de berg in Alginet, met panoramisch uitzicht op de Middellandse Zee. Een zeldzame kans om je droomhuis te creëren in een oase van rust.

BEGANE GROND
De villa biedt maar liefst 537 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over royale, lichtdoordrenkte ruimtes. Je vindt hier een ruime woon-eetkamer die uitnodigt tot gezellige avonden met familie en vrienden, een aparte keuken met alle mogelijkheden voor een complete renovatie naar jouw smaak, en twee badkamers. Vanuit vrijwel elke ruimte geniet je van vrij uitzicht dankzij de vier windrichtingen waarop het huis is georiënteerd.

BOVENVERDIEPING
De villa beschikt over vier slaapkamers, allemaal volledig aan de buitenzijde gelegen met optimale lichtinval. Vanaf het balkon en de uitgestrekte terrassen kijk je uit over de glinsterende Middellandse Zee en het groene berglandschap. Het prachtige privézwembad met zuidoost-oriëntatie garandeert zonuren van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat.

KENMERKEN
Bouwjaar: 1973 | Individuele verwarming op aardgas | Ingebouwde kasten | Berging | Airconditioning | Parkeerplaats op eigen terrein | Ruim perceel met siertuin en fruitbomen | Vier windrichtingen voor optimale lichtinval en ventilatie

LIGGING — Alginet, Valencia
Alginet ligt op slechts 20 kilometer van Valencia stad en biedt een perfecte mix van rust en bereikbaarheid. De metrolijn 1 (station Alginet) verbindt je rechtstreeks met het centrum van Valencia. Supermarkten zoals Mercadona, Lidl en Consum, apothekers, scholen (CEIP Pepita Greus, Colegio Sagrado Corazón de Jesús, Colegio El Badall) en gezondheidscentra liggen allemaal binnen handbereik. Luchthaven Valencia (VLC) bereik je in circa 30 minuten. Een ideale uitvalsbasis voor Nederlandstalige en Noord-Europese expats die de rust van het platteland combineren met de dynamiek van Valencia.

Neem vandaag nog contact met ons voor meer informatie of een bezichtiging. Ons team staat voor je klaar — wij begeleiden je van eerste oriëntatie tot sleuteloverdracht.

Kenmerken

  • Ref: DP-25-lcgv-2260
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €439.000
  • Bebouwd: 1292 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 2
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia