Property te koop in Godella

  • €770.000

Property te koop in Godella

  • €770.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 5
  • Slaapkamers
  • 4
  • Badkamers
  • 179 m²
  • Area Size
  • m²
  • Perceel m²

Beschrijving van de woning

Referentie: DP-25-lcgv-2512

Ruime geschakelde villa met onafhankelijk loft en privé tuin — Godella, Valencia

5 slaapkamers | 4 badkamers | Zwembad | Tuin | Terras | Garage | Zonnepanelen | 2010

Spaanse Droomhuizen presenteert deze spectaculaire geschakelde villa in Campolivar, Godella. Deze magnifieke woning combineert ruimte, functionaliteit en totale onafhankelijkheid in een van de meest gewilde residentiële zones van de regio Valencia. Perfect voor wie zoekt naar een royaal familiehuis met alle comfort en moderne voorzieningen.

HOOFDWONING — BEGANE GROND
Op de begane grond vind je een ruime woonkamer met eethoek, een onafhankelijke keuken met bijkeuken, een slaapkamer en een badkamer. De open indeling zorgt voor een prettige doorstroom en optimale lichtinval.

HOOFDWONING — BOVENVERDIEPING
De bovenverdieping biedt een master bedroom met eigen balkon en en-suite badkamer, twee extra slaapkamers en een tweede badkamer. Daarnaast beschikt deze verdieping over een open ruimte die ideaal is als studeerkamer of tweede woonkamer.

ONAFHANKELIJK LOFT
Het bijzondere van deze woning is het volledig onafhankelijke loft met slaapkamer, keuken, woonkamer, badkamer en overdekt terras. Via een wenteltrap bereik je vanuit het loft de privé tuin — perfect voor gasten, tieners of als kantoor aan huis.

BUITENRUIMTE
Je beschikt over een privé tuin aan de voor- en zijkant van de woning, een eigen garage en een berging. Het residentiële complex beschikt over een gemeenschappelijk zwembad en prachtig aangelegde tuinen.

KENMERKEN
Bouwjaar: 2010 | Zonnepanelen met accu's voor uitzonderlijke energie-efficiëntie | Elektrische verwarming | Inbouwkasten in alle kamers | Airconditioning | Balkon | Overdekt terras | Garage | Berging | Gemeenschappelijk zwembad | Uitstekende staat van onderhoud | Meervoudige oriëntatie voor natuurlijk licht gedurende de hele dag

LIGGING — Godella, Valencia
Campolivar is een van de meest prestigieuze woonwijken in de regio Valencia. In de directe omgeving vind je internationale scholen zoals Colegio Domus en Colegio Sagrado Corazón, en de tweetalige kleuterschool Xicotets Campolivar. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Supercor en het nieuwe Consum winkelcentrum. Het Parque Campolivar en Parque del Barranco de los Frailes bieden volop groen. Valencia Stad ligt op een kwartier rijden, luchthaven VLC op circa 20 minuten. De combinatie van rust, voorzieningen en bereikbaarheid maakt deze locatie ideaal voor Nederlandse en Noord-Europese gezinnen die zich in Valencia willen vestigen.

Neem vandaag nog contact met ons voor meer informatie of een bezichtiging. Ons team staat voor je klaar — wij begeleiden je van eerste oriëntatie tot sleuteloverdracht.

Kenmerken

  • Ref: DP-25-lcgv-2512
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €770.000
  • Bebouwd: 179 m²
  • Slaapkamers: 5
  • Badkamers: 4
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia