Appartement te koop in Valencia

  • €500.000

Appartement te koop in Valencia

  • €500.000
  • Appartement
  • Woningtype
  • 2
  • Slaapkamers
  • 2
  • Badkamers
  • 108 m²
  • Area Size
  • Perceel m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-18-0551

Twee historische appartementen met dakterras en kathedraalzicht - Valencia, Ciutat Vella

2 appartementen | Elk 50 m² woonoppervlak | 1 slaapkamer per unit | 1 badkamer per unit | Gemeenschappelijk dakterras | Historisch pand uit 1900 | Volledig te renoveren

Ben je op zoek naar een unieke investeringsmogelijkheid of wil je jouw eigen stadspand creëren in het kloppende hart van Valencia? Deze twee appartementen op de tweede en derde verdieping bieden je de kans om in één van de meest iconische buurten van de stad aan de slag te gaan. Je woont op slechts 200 meter van het Kilometer Zero en op loopafstand van de beroemde kathedraal van Valencia.

LIGGING VAN DE APPARTEMENTEN
Beide woningen bevinden zich in een goed onderhouden pand uit 1900, midden in Ciutat Vella. Je bevindt je hier in een levendige omgeving vol historische architectuur, boetiekjes, restaurants en culturele bezienswaardigheden. Het appartement op de tweede verdieping en dat op de derde verdieping hebben elk een bebouwde oppervlakte van 54 m², waarvan 50 m² als woonruimte. Momenteel bestaat de indeling uit één slaapkamer en één badkamer per unit, maar door de flexibele opzet kun je de ruimtes helemaal naar eigen wens inrichten.

KENMERKEN
Beide appartementen zijn volledig te renoveren, wat je de vrijheid geeft om een op maat gemaakt interieur te realiseren. Het gebouw verkeert in goede staat en beschikt over een ruim gemeenschappelijk dakterras. Vanaf dit terras geniet je van een uniek uitzicht op de Miguelete-toren en andere historische monumenten van Valencia, een extra troef die deze locatie nog aantrekkelijker maakt.

LIGGING
Ciutat Vella is het oude stadshart van Valencia en staat bekend om zijn smalle straatjes, prachtige pleinen en rijke historie. Je vindt hier tal van winkels, terrassen en musea, en woont op steenworp afstand van iconen zoals de kathedraal en de Lonja de la Seda. Luchthaven Valencia (VLC) ligt op slechts 15 kilometer afstand, ideaal voor wie regelmatig reist of bezoek ontvangt. Deze locatie is perfect voor kopers die willen genieten van het Spaanse stadsleven en zoeken naar een authentiek pand met potentieel.

Neem vandaag nog contact op met Makelaar Valencia voor meer informatie of een bezichtiging. Ons team staat voor je klaar vanuit onze kantoren in Valencia en Moraira, wij begeleiden je van eerste oriëntatie tot sleuteloverdracht.

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen in Valencia Stad en omgeving mogen helpen, check hier onze recensies.

Prijs exclusief aankoopkosten. Ga uit van 10% overdrachtsbelasting (bij nieuwbouw geldt in plaats daarvan 10% BTW), ±1–2% advocaatkosten, ±1% notariskosten, een regionaal geldende 3% makelaarscommissie (excl. 21% BTW) en bij nieuwbouw 1,5% registratiekosten (AJD).
Let op: bij woningen boven €1.000.000 is er sprake van 11% overdrachtsbelasting.

Kenmerken

  • Ref: DP-18-0551
  • Woningtype: Appartement
  • Prijs: €500.000
  • Bebouwd: 108 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia