WONINGEN ZOEKEN
- Villa
- Woningtype
- 1
- Slaapkamer
- 1
- Badkamer
- 66 m²
- Area Size
- 10 m²
- Perceel m²
Beschrijving van de woning
Ref: DP-18-1216
Karakteristieke Marinierswoning in El Cabañal — Valencia, Valencia Stad
2 verdiepingen | 1 slaapkamer | 1 badkamer en suite | Privé patio | 66 m² | Gebouwd 1925, volledig gerenoveerd
Ontdek deze charmante marinierswoning in El Cabañal, een van de meest authentieke en veelbelovende buurten van Valencia. Deze typische woning uit 1925 is volledig gerenoveerd met respect voor de traditionele architectuur en het unieke karakter van de wijk.
BEGANE GROND
Op de begane grond vind je een lichte, open woonkamer met geïntegreerde keuken — ideaal voor moderne stadsbewoners die houden van ruimte en gezelligheid. Daarnaast beschikt deze verdieping over een gastentoilet en toegang tot een privé patio, je eigen buitenruimte midden in de stad.
BOVENVERDIEPING
Via een interne trap bereik je de bovenverdieping met een comfortabele hoofdslaapkamer, badkamer en suite en een veelzijdige extra ruimte die je kunt inrichten als walk-in closet of thuiskantoor — volledig naar jouw wensen.
KENMERKEN
66 m² woonoppervlak, 2 verdiepingen, gebouwd in 1925, volledig gerenoveerd met behoud van authentieke details, eigentijdse afwerking, privé patio, gelegen in het hart van El Cabañal.
LIGGING — El Cabañal, Valencia Stad
El Cabañal is een levendige wijk met karakter, vol authenticiteit en in opkomst. Je woont op loopafstand van het strand, cafés, restaurants en het bruisende centrum van Valencia. Luchthaven Valencia (VLC) ligt op slechts 15 minuten rijden. Een perfecte thuisbasis voor Nederlandstalige en Noord-Europese kopers die op zoek zijn naar een authentieke woning in een van de meest veelbelovende wijken van Valencia.
Neem vandaag nog contact met ons voor meer informatie of een bezichtiging. Ons team staat voor je klaar — wij begeleiden je van eerste oriëntatie tot sleuteloverdracht.
Kenmerken
-
Ref: DP-18-1216
-
Woningtype: Villa
-
Prijs: €295.000
-
Bebouwd: 66 m²
-
Perceel: 10 m²
-
Slaapkamer: 1
-
Badkamer: 1
Pluspunten
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Appartement met balkon te koop in Valencia stad – Rascanya
DP-25-lcgv-1526 De Sant Vicent de Paul, Valencia- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- Villa
Vergelijkbare woningen
Appartement met balkon te koop in Valencia stad – Rascanya
DP-25-lcgv-1526 De Sant Vicent de Paul, Valencia- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- Villa
Appartement met balkon te koop in Valencia stad – Rascanya
DP-25-lcgv-1526 De Sant Vicent de Paul, Valencia- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- Villa
Appartement met balkon te koop in Valencia stad – Rascanya
- €275.000
- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- Villa
house te koop in Valencia
- €985.000
- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 3
- 178 m²
- Villa