Villa te koop in La Eliana

  • €980.000
La Eliana, Valencia

Villa te koop in La Eliana

La Eliana, Valencia
  • €980.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 4
  • Slaapkamers
  • 3
  • Badkamers
  • 280
  • 431
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-18-6640

De mogelijkheid om te wonen in een luxe onafhankelijk huis van recente bouw, in de begeerde en prestigieuze stad L’Eliana, met name in de urbanisatie Las Tablas, met bevoorrechte toegang tot alle diensten en zeer dicht bij de stad Valencia.

Deze residentie maakt indruk met zijn moderne design en onberispelijke afwerkingen, met een ruime woonkamer en open keuken die de moderne levensstijl belichaamt, drie slaapkamers en drie badkamers. Bovendien heeft het een garage in de kelder om het comfort en de veiligheid van uw voertuigen te garanderen. Met een totaal van 280 m² gebouwd, verdeeld over een kelder van 95 m² en een eerste verdieping van gelijke grootte, biedt deze woning een royale en functionele ruimte om aan uw behoeften aan te passen. Gelegen op een perceel van 431 m², is dit huis gebouwd volgens de hoogste kwaliteitsnormen, wat duurzaamheid en elegantie in elk detail garandeert. Technologie is ook aanwezig, met een aerothermisch en airconditioningsysteem dat wordt aangestuurd door domotica, wat te allen tijde een comfortabele omgeving garandeert.

Het huis completeert zijn buitengewone constructie met een tuin, grote terrassen, een zwembad en een hot tub (jacuzzi). Deze residentie biedt niet alleen een thuis, maar ook een onvergelijkbare levensstijl op een toplocatie. Neem vandaag nog contact met ons op om meer te weten te komen over dit prachtige pand en laat uw dromen van wonen in L’Eliana in de meest exclusieve luxe uitkomen.

Als u op zoek bent naar een villa in L’Eliana, biedt Makelaar Valencia u de mogelijkheid om een ​​pand te ontdekken, een kans voor luxe, comfort en stijl, gelegen op slechts een paar minuten van Valencia.

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen in Valencia Stad en omgeving mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-18-6640
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €980.000
  • Bebouwd: 280 m²
  • Perceel: 431 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 3
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Makelaar Valencia is gecertificeerd makelaar in Valencia en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Valencia uit te mogen voeren.

Gecertificeerd makelaar in Valencia

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak