WONINGEN ZOEKEN
- Villa
- Woningtype
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 543 m²
- Area Size
- m²
- Perceel m²
Beschrijving van de woning
Referentie: DP-25-lcgv-2241
Makelaar Valencia — Statige hoekwoning met zwembad en tuin — L'Eliana, Valencia
4 slaapkamers | 3 badkamers | Privézwembad | Tuin | Paellero | Terras | Parkeerplaats | 1996
Ben je op zoek naar een imposante villa met privacy, midden in het bruisende hart van L'Eliana? Deze statige hoekwoning biedt je het beste van twee werelden: rust en ruimte in een van de meest gewilde woonplaatsen van Valencia. Perfect voor gezinnen die comfort, stijl en een uitstekende ligging waarderen.
BEGANE GROND
Je stapt binnen in een royale woonkamer met hoge plafonds en marmeren vloeren die de ruimte een voornaam karakter geven. De keuken is onlangs gerenoveerd en volledig onafhankelijk ingericht. Via de grote openslaande ramen bereik je het buitenleven: een ruim terras, een privétuin met zwembad en een paellero waar je volop kunt genieten van de mediterrane levensstijl.
BOVENVERDIEPING
Op de verdieping vind je vier comfortabele slaapkamers met warme beukenhouten vloeren. De drie moderne badkamers zijn compleet afgewerkt. De kamers profiteren van hoge deuren en dubbele beglazing met draai-kip functie, wat zorgt voor optimale isolatie en veel natuurlijk licht.
KENMERKEN
De woning is gebouwd in 1996 en beschikt over centrale verwarming met radiatoren, een open haard in de woonkamer en airconditioning via split-units. Er is een pre-installatie voor zonnepanelen aanwezig. De woning is volledig toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit. Daarnaast vind je hier een berging en een privéparkeerplaats. De oriëntatie op de vier windrichtingen garandeert de hele dag door prachtige lichtinval.
LIGGING — L'Eliana, Valencia
L'Eliana ligt vlak bij Valencia en is uitstekend verbonden via Metrovalencia-station L'Eliana (Lijn 2) en de buslijnen 145 en 146. In de buurt vind je bekende supermarkten zoals Mercadona, Consum en Lidl, goede scholen zoals Colegio San José en IES L'Eliana, en groene ontspanningsplekken als Parc Central en Parque de la Pinada. De luchthaven Valencia (VLC) ligt op circa 25 minuten rijden. Een ideale plek voor Nederlandstalige en Noord-Europese kopers die het stedelijke gemak combineren met de rust van een villaomgeving.
Neem vandaag nog contact op met Spaanse Droomhuizen voor meer informatie of een bezichtiging. Ons team staat voor je klaar vanuit onze kantoren in Valencia en Moraira — wij begeleiden je van eerste oriëntatie tot sleuteloverdracht.
Kenmerken
-
Ref: DP-25-lcgv-2241
-
Woningtype: Villa
-
Prijs: €598.000
-
Bebouwd: 543 m²
-
Slaapkamers: 4
-
Badkamers: 3
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Property te koop in Alacuas
DP-25-lcgv-2350 Alacuas, Valencia- Slaapkamer: 0
- Badkamer: 0
- Villa
Villa te koop in Alfafar
DP-25-lcgv-2183 Carrer Turia, Valencia- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 2
- 147 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Property te koop in Alacuas
DP-25-lcgv-2350 Alacuas, Valencia- Slaapkamer: 0
- Badkamer: 0
- Villa
Villa te koop in Alfafar
DP-25-lcgv-2183 Carrer Turia, Valencia- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 2
- 147 m²
- Villa
Property te koop in Alacuas
DP-25-lcgv-2350 Alacuas, Valencia- Slaapkamer: 0
- Badkamer: 0
- Villa
Villa te koop in Alfafar
DP-25-lcgv-2183 Carrer Turia, Valencia- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 2
- 147 m²
- Villa
Property te koop in Alacuas
- €465.000
- Slaapkamer: 0
- Badkamer: 0
- Villa
Villa te koop in Alfafar
- €450.000
- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 2
- 147 m²
- Villa